PLN
EUR
GBP
USD
 
Polski
русский
Italiano
Torby

Neopren kolano 830450

PLN28.00
/ szt.
szt.
To cart

Znacznik Promo 7117 20...

PLN16.00
/ szt.
PLN22.00
szt.
To cart

Znacznik Promo 7117 04...

PLN16.00
/ szt.
PLN22.00
szt.
To cart

Torba medyczna Select ...

PLN175.00
/ szt.
szt.
To cart

Gwizdek bezkulkowy Coy...

PLN8.00
/ szt.
szt.
To cart

Rurka 160cm ze szpikul...

PLN360.00
/ szt.
szt.
To cart

Zestaw chorągiewek boi...

PLN260.00
/ szt.
szt.
To cart

Gwizdek Mayday

PLN6.00
/ kpl.
kpl.
To cart

Kompresor 1 cylindrowy...

PLN300.00
/ szt.
szt.
To cart

Manometr ciśnieniomier...

PLN38.00
/ kpl.
kpl.
To cart

Skakanka Quick Jump II...

PLN8.00
/ szt.
szt.
To cart

Materiał do chorągiewe...

PLN15.00
/ szt.
szt.
To cart

Sklep piłkarski

Z myślą o miłośnikach sportu otworzyliśmy internetowy sklep z odzieżą oraz sprzętem sportowym dla drużyn, oferujący bogaty asortyment i proponujący naszym klientom zakup doskonałej jakości odzieży i akcesoriów sportowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Na tle konkurencji wyróżnia nas bogaty asortyment, dający możliwość dowolnego dopasowania kolorów i wzorów ubrań do indywidualnych wymagań i oczekiwań, jakość, oraz szybka realizacja zamówień. Co więcej, nasz sklep piłkarski oferuje nie tylko gotowe komplety piłkarskie, ale i stroje przygotowywane na zamówienie, dzięki którym otrzymują Państwo możliwość spersonalizowania ubrań i opatrzenia ich nie tylko imieniem, nazwiskiem czy numerem konkretnego gracza, ale i logiem klubu czy też firm, jakie zdecydowały się go sponsorować.

Jak każdy sklep piłkarski, oferujemy nie tylko komplety piłkarskie, ale i różnego rodzaju odzież treningową, w tym bluzy, dresy, spodnie, kurtki i kamizelki. W naszym asortymencie znajduje się także odzież termiczna, puchary, medale i trofea, akcesoria sportowe oraz torby treningowe. Nasz sklep piłkarski posiada przy tym bogaty wybór propozycji dla reprezentantów konkretnych dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz rugby.

Staraliśmy się także, aby nasz sklep piłkarski mógł zaoferować Państwu szeroki wybór akcesoriów, pośród których znajdują się tablice, bramki, siatki, gwizdki, kartki, płotki i pachołki, różnego typu tyczki, rurki, chorągiewki, drabinki i wiele innych. Stale uzupełniamy przy tym nasz asortyment, aby tym lepiej odpowiadał on Państwa oczekiwaniom i każdorazowo odznaczał się produktami najwyższej jakości, dostępnymi w korzystnych, atrakcyjnych cenach.

Naszą siedzibą jest Góra Kalwaria tylko 34km do centrum Warszawy, ale z myślą o osobach spoza stolicy stworzyliśmy ten oto internetowy sklep piłkarski, oferujący kompleksowy asortyment, zaspokajający potrzeby przedstawicieli wszystkich właściwie czołowych dyscyplin sportowych. Wierzymy, że nasz sklep piłkarski będzie odtąd podstawowym miejscem zaopatrzenia dla Państwa i dla całej Państwa drużyny. Tym serdeczniej zachęcamy więc do zakupów, a w razie pytań – do kontaktu z nami!